Ε.Π.Σ.Π.
Αξιόλογη πορεία οι Μικτές του Πειραιά
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2024/02/miktes-epsp-24.jpg)
Την πρόκριση στην επόμενη φάση πανηγυρίζει από χθες η Μικτή μας Κ14 ενώ η Μικτή μας Κ16 παρέμεινε στην πρώτη θέση του ομίλου της και έχει τον πρώτο λόγο για την πρόκριση.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
(Κ14) ΜΙΚΤΗ Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ – ΜΙΚΤΗ Ε.Π.Σ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2-1
(Κ16) ΜΙΚΤΗ Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ – ΜΙΚΤΗ Ε.Π.Σ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1-1
Συγχαρητήρια σε όλους, συνεχίζουμε δυνατά!
Η επόμενη και τελευταία αγωνιστική για την φάση των ομίλων θα διεξαχθεί απέναντι στις Μικτές της Ανατολικής Αττικής στη Ραφήνα την ερχόμενη Τετάρτη 28/2.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)