Β΄ Ε.Π.Σ.Π.
ΑΟΑΔ- Αργοναύτης 4-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2022/12/AOAD-Argonautis.jpg)
Με νίκη έκλεισε τη χρονιά ο ΑΟΑΔ, που παίζοντας κατά διαστήματα ωραίο ποδόσφαιρο επιβλήθηκε του Αργοναύτη με 4-0.
Τα γκολ για την ομάδα του Παναγιώτη Παπαδόπουλου σημείωσαν οι Σταματίου (42′), Τραμουντάνας(60′), Κορμπάκης(78′ πέναλτι) και Δάγκος(83′).
Διαιτήτευσε ο Φυρογένης.
ΑΟΑΔ: Παπαμιχαήλ, Στεφανής, Γκιουλάκης(46′ Δάγκος), Κατσίρης(73′ Αλευριάδης), Αθανασίου, Κορμπάκης, Κόντος(73′ Τσώκος), Νικολάου, Στεριάδης, Τραμουντάνας, Σταματίου(80′ Γουάτσον).
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ: Φουστέρης, Κουτεντάκης, Λαλαΐτης Γ., Κατσουρής(55′ Ορφανός), Γαλανός, Λαλαΐτης Ν., Θεμελάκης(80′ Μαρκόπουλος), Τέτα(73′ Χάσκο), Ραμπουσάι, Λιάρος, Χουλάκης(46′ Ρούσι).
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)