A' Ε.Π.Σ.Α.
ΑΟ Ιλίου: Καλό ταξίδι Χρηστάρα…
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2020/11/penthos.png)
Η διοίκηση του ΑΟ Ιλίου εξέδωσε ανακοίνωση με την οποία εκφράζει την θλίψη της για την απώλεια του Χρήστου Ευθυμίου.
Αναλυτικά..
Η ποδοσφαιρική οικογένεια του ΑΟ Ιλίου εκφράζει την θλίψη της για τον ξαφνικό χαμό του Χρήστου Ευθυμίου και απευθύνει τα θερμά της συλλυπητήρια στην οικογένεια του Ολυμπιακού Λιοσίων. Ο Χρήστος ήταν η προσωποποίηση του αγνού φιλάθλου και της αφοσίωσης στην ομάδα του.
Καλό ταξίδι Χρηστάρα…
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)