Connect with us

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ 28-29/1/23

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών
Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος      
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ Σάββατο 1-0
 
2. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ Σάββατο 4-0
 
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Κυριακή 2-2
4. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ Κυριακή 1-0
5. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ Κυριακή 0-0
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος      
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Αποτέλεσμα
6. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Σάββατο 3-0
7. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. Σάββατο 4-0
8. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ Σάββατο 1-1
9. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ Κυριακή 0-1
10. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ Κυριακή 1-1
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος      
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Αποτέλεσμα
11. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ Σάββατο 0-0
12. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Σάββατο 1-0
 
13. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Σάββατο 0-2
14. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ Σάββατο 3-0
15. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ Κυριακή 6-0
 
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος      
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Αποτέλεσμα
16. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΤΙΚΟΣ Σάββατο 1-0
 
17. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Κυριακή 0-5
 
18. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 1-2
19. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 0-0
20. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Κυριακή 1-1
21. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 1-2
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος      
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Αποτέλεσμα
22. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ Σάββατο 2-0
23. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Σάββατο 2-0
 
24. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Σάββατο 0-1
25. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 1-0
26. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κυριακή 1-3
 
27. ΑΡΙΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ Κυριακή 0-3
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος      
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Αποτέλεσμα
28. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ Σάββατο 0-0
29. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Σάββατο2-1
 
30. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ Σάββατο 3-0
 
31. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Σάββατο 1-1
32. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ Κυριακή 3-1
 
33. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ Κυριακή 1-0
 
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος      
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Αποτέλεσμα
34. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Σάββατο 2-1
35. ΙΑΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 0-2
 
36. ΠΟΨ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Σάββατο 0-1
37. ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΕΥΚΗ Κυριακή 0-1
38. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ Κυριακή 0-1
Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος      
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Αποτέλεσμα
39. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Σάββατο 2-1
40. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ Κυριακή 7-0
 
41. ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΖΕΦΥΡΟΣ Κυριακή 4-0
42. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ Κυριακή 0-1
43. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Κυριακή 1-0
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος      
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Αποτέλεσμα
44. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 1-3
45. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Σάββατο 2-1
46. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 0-2
 
47. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΜΑΡΟΥΣΙ Κυριακή 6-3
48. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ Κυριακή 2-0
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος      
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Αποτέλεσμα
49. ΑΦΟΒΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ Σάββατο 0-8
50. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ Σάββατο 2-3
51. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Σάββατο 1-0
52. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ Κυριακή 5-3
53. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 8-1
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος      
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Αποτέλεσμα
54. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΟΥΚΑΚΙ Σάββατο 0-3
55. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Σάββατο 2-0
56. ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 6-0
57. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ Κυριακή 0-4
58. ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ Κυριακή 2-2
Advertisement