Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Αστέρας Μαγούλας- ΠΑΟΚ Μάνδρας 0-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/05/Asteras-Magoulas-PAOK-Mandras.jpg)
Έναν πολύτιμο βαθμό “τσίμπησε” στη Μαγούλα ο ΠΑΟΚ Μάνδρας, που έμεινε στο 0-0 με τον τοπικό Αστέρα και αύξησε τις πιθανότητες του για να αποφύγει τον υποβιβασμό.
Διαιτήτευσε ο Σαφούρης.
ΑΣΤΕΡΑΣ: Πορανίδης, Φυσαράκης, Τσουμάνης, Γουβαλάρης, Λογοθέτης Φ., Λογοθέτης Α., Τεπέτωβ, Γκελάι, Μπάλλα, Χιονίδης, Λάσκος.
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ: Σωπιάδης Α., Ντόκα, Δανιηλίδης, Αξιώτης, Τσιριγώτης, Τσετσάι, Μήνος(69′ Βλάσσης), Βαλλιάνος, Σωπιάδης Χ., Τσουκαλάς, Κακαράντζας(81′ Σιδηρόπουλος).
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)