Β΄ Ε.Π.Σ.Π.
Αστέρας Νίκαιας – ΑΟΚ Φαλήρου 2-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2021/11/asteras-nikaias-2021-11-scaled.jpg)
Αν και είχε να αγωνιστεί σχεδόν ενάμιση μήνα, ο Αστέρας Νίκαιας μπήκε στο νέο έτος με νίκη, επικρατώντας με 2-0 του ΑΟ Φαλήρου.
Για τους Νικαιώτες τα γκολ σημείωσαν οι Καζάκος(14′) και Χάλκος(83′).
Διαιτήτευσε ο Πετρίδης.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ: Πνευματικός, Χάλκος, Τάσσης, Σπυρόπουλος, Κωσταράς, Τάφα, Άζης (67’ Κωστούλας), Πλιάγκας (82’ Μυλόρδος), Καζάκος (82’ Φωτόπουλος), Χατζηλάρης (58’Αθανασιάδης), Ιωάννου.
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ: Νταφτιάν, Λέντερης, Μαρουσάκης, Παλαιστίδης (82’ Μιχαήλ), Τερζής, Σκρίμπας, Λιαράκης, Μαγριπλής, Καφαταρίδης (58’ Τοροσιάν), Μιχαηλίδης, Κουγιουμτζής (58’ Ρόντο).
ΦΩΤΟ ΑΡΧΕΙΟΥ
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)