Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Βύζας Μεγάρων- Λαμπερή Ελευσίνας 1-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2022/03/Vizas-Megaron-Lamperi-Eleusinas-scaled.jpg)
Μόνος στην πρώτη θέση πέρασε προσωρινά ο Βύζας Μεγάρων. Η ομάδα του Δημήτρη Καλύκα επικράτησε με 1-0 της φιλότιμης Λαμπερής Ελευσίνας και περιμένει στραβοπάτημα αύριο από τη Νέα Πέραμο, για να παραμείνει μόνη στην κορυφή. Κενδριστάκης 12′
Διαιτήτευσε ο Κωνσταντινίδης.
ΒΥΖΑΣ: Κουφής, Δρυμούσης, Φουρνάρης(71′ Μανωλιάς), Παϊκόπουλος(71′ Μανώλης), Φυσαράκης, Φλέγκας, Κενδριστάκης, Χατζημελετιάδης, Στρατιδάκης(78′ Φρυγανάς), Ατματσίδης, Παπαδάκης(88′ Μαυρονάσος).
ΛΑΜΠΕΡΗ: Γκούνας, Κακλαμάνης, Μπέσιος, Νταούλας, Λαμπράκος, Κακούσιος, Κολοκότσιος, Χατζής, Γιαννάκογλου(88′ Μαρουλής), Τζάνος, Σιτσάνης(65′ Μάλλιος).
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)