Β΄ Ε.Π.Σ.Π.
Δεν χαμογέλασε κανείς στο Λέοντες Καμινίων – Θύελλα Μοσχάτου 0-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2024/02/leontes-kaminion24-2-10-1.jpg)
Μετά από ένα δυνατό παιχνίδι κέντρου Λέοντες Καμινίων και Θύελλα Μοσχάτου αναδείχθηκαν ισόπαλοι χωρίς τέρματα (0-0) με τους δυο αντιπάλους να μην είναι ευχαριστημένοι από τον μοναδικό βαθμό που πρόσθεσαν στο ενεργητικό τους.
Διαιτητής ήταν ο Παρισσόπουλος.
Λέοντες Καμινίων: Τράικο, Μαραγκός(65′ Κωνσταντάρας), Κανελλόπουλος, Αζέρ, Σκούρτη, Διαμαντόπουλος, Καραγιάννης(75′ Κουτσούμπας), Τσάτσης(65′ Καλής), Κεκάκος, Μίτρε(90′ Ζούβελος), Αλεξέλης(90′ Μπακέλας).
Θύελλα Μοσχάτου: Γουσγουνέλης, Jaupllari, Μπλούτσος, Ευαγγέλου, Πιτερός, Μαρλαφέκας, Διακουμάκος(67′ Παναγόπουλος), Ταγής(90′ Γρηγοριάδης), Σταυράκογλου(90′ Κομπογιάννης), Κωνσταντάκος, Adjia(90′ Σύρος).
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)