Β΄ Ε.Π.Σ.Α.
Διπλή ενίσχυση με Νικολακόπουλο και Κόρδα στον Φοίνικα Περιστερίου
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/01/κορδας.jpg)
Σε δύο πολύ σημαντικές μεταγραφές προχώρησε ο Φοίνικας Περιστερίου, ενισχύοντας σε σημαντικό βαθμό το ρόστερ της ομάδας.
Ετσι, υπό τις οδηγίες του Στάθη Πανακούλια θα αγωνίζονται πλέον ο ιδιαίτερα ταλαντούχος γκολκίπερ Θανάσης Νικολακόπουλος, και ο έμπειρος ακραίος αμυντικός Αντώνης Κόρδας.
Το δελτίο Τύπου…
Ειμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε δυο ακόμη μεταγραφές για την ομάδα μας. Πρόκειται για τον Θανάση Νικολακόπουλο, τερματοφύλακα 22 ετών ο οποίος αγωνίζονταν στον Ατρόμητο Πειραιά.
Η δεύτερη μεταγραφή ακούει στο όνομα του Αντώνη Κόρδα. Ο γνώριμος στα λημέρια μας Αντώνης επέστρεψε στην ομάδα μας έχοντας κάνει εξαιρετική πορεία παίζοντας ανελλιπώς στην Α κατηγορία κάνοντας εξαιρετικές εμφανίσεις και αποτελεί μια ποιοτική λύση για τον προπονητή της ομαδας μας!…..
Ευχόμαστε κ στους δυο πολλές κ καλές επιτυχίες με την ομάδα μας και να γίνει πραγματικότητα ο στόχος της ανόδου!…
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)