Β΄ Ε.Π.Σ.Α.
Ενίσχυση με Βελισσαρόπουλο στον ΑΟ Ιλίου
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/09/VELISSAROPOULOS.jpg)
Την απόκτηση του 22χρονου επιθετικού Αγγελου Βελισσαρόπουλου ανακοίνωσε ο ΑΟ Ιλίου.
Το δελτίο Τύπου…
Ο ΑΟ Ιλίου συνεχίζει το μεταγραφικό σχεδιασμό της αγωνιστικής περιόδου με την προσθήκη του 22χρόνου Άγγελου Βελλισαρόπουλου . Το προπονητικό team θεωρεί ότι είναι ένας αρκετά καλός ποδοσφαιριστής που μπορεί να αναδείξει τα ποιοτικά χαρακτηριστικά του στο ρόστερ της ομάδας μας . Πέρυσι αγωνιζόταν στην Α’ κατηγορία με την φανέλα του ΑΟ Βύρωνα κ έχει επίσης παίξει στην Διάνα Ηλιούπολης . Καλώς ήρθες στον ΑΟ Άγγελε κ ευχόμαστε καλή σεζόν .
Ο πρόεδρος Χαράλαμπος Λερούτσος
Η διοίκηση
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)