Β΄ Ε.Π.Σ.Α.
Ενίσχυση με Σακαρέλη στην Αλσούπολη
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2021/09/IMG_20210918_160605-scaled.jpg)
Σε μια ακόμη μεταγραφή προχώρησε η Αλσούπολη, που ανακοίνωσε την απόκτηση του Βασίλη Σακαρέλη.
Ο 32χρονος μεσοεπιθετικός έχει αγωνιστεί στον Αστέρα Ζωγράφου, ενώ έχει παίξει ακόμη σε ομάδες της Ρόδου, της Κρήτης, καθώς και στο πρωτάθλημα της Γ΄Εθνικής με το Σούλι Παραμυθιάς.
Πλέον το ενδιαφέρον όλων στρέφεται στον αγώνα του Σαββάτου με την συντοπίτισσα Ελευθερούπολη για το κύπελλο, στον οποίο είναι αμφίβολη η συμμετοχή του γκολκίπερ Γιάννη Κωτσάκη, που τραυματίστηκε στο ματς με τον Γκυζιακό.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)