Β΄ Ε.Π.Σ.Α.
Επέστρεψε στην Αλσούπολη ο Λάμπρος Σώντας
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2022/08/received_490384966262456.jpeg)
Σε μια πολύ σημαντική μεταγραφική κίνηση προχώρησε η Αλσούπολη, που ανακοίνωσε την επιστροφή του Λάμπρου Σώντα.
Ο έμπειρος και ιδιαίτερα ποιοτικός επιθετικός φόρεσε για πολλά χρόνια τη φανέλα της ομάδας, ενώ τα τελευταία χρόνια έπαιζε στην Κηφισιά 2010. Η ικανότητα του στο σκοράρισμα και η ποδοσφαιρική ποιότητα του δίνει στον κόουτς Γιώργο Λαζάρου μια εξαιρετική επιλογή στον χώρο της επίθεσης .
Αύριο η Αλσούπολη δίνει το πρώτο φιλικό προετοιμασίας με αντίπαλο τον Ιάσονα. Ο αγώνας θα διεξαχθεί στο στάδιο της Νέας Ιωνίας και θα ξεκινήσει στις 6.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)