Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Επέστρεψε στην “κανονικότητα” το Κερατσίνι 4-1 την ΑΕ Νίκαιας
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/09/apo-keratsini-23-1.jpg)
Επέστρεψε στην «κανονικότητα» το Κερατσίνι που νίκησε με 4-1 την ΑΕ Νίκαιας και διατηρήθηκε στην κορυφή της κατάταξης..
Για την ομάδα του Κώστα Μενδρινού σκόραραν οι Διάκος στο 8’ και στο 84’ και ο Φράρος στο 10’ και 43’. Για τους φιλοξενούμενους μείωσε ο Κουρούνης στο 28’.
Διαιτητής ήταν ο Αλατσάκης.
Κερατσίνι: Κουτσογιαννούλης, Τσιλίκου(76′ Λουκάτος), Κετίκογλου, Αγγελάκης, Βαττής, Σαουλιάς(68′ Λένγκα), Σφυρογιαννάκης, Μαθιουλάκης(68′ Σκορδίλης), Λουβής, Διάκος, Φράρος(57′ Κουρκούτης).
ΑΕ Νίκαιας: Τερεκανίδης, Παπαδάτος, Ελευθεριάδης(46′ Κουράκος), Κουρούνης, Παγώνης(46′ Πασαμιχάλης Σ.), Πασαμιχάλης Ο. , Σφυρής, Νταλάκος(59′ Παπαδόπουλος), Κατσιγιάννης(80′ Λαγούδης), Μπόγρης(85′ Τζερκτζόγλου), Πέκωφ.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)