Β΄ Ε.Π.Σ.Α.
Επέστρεψε στον ΑΟ Ιλίου ο Αρης Πλάκας
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/05/plakas2-e1685522006237.jpg)
Την επιστροφή του έμπειρου αμυντικού Αρη Πλάκα στην ομάδα ανακοίνωσε ο ΑΟ Ιλίου.
Το δελτίο Τύπου…
Ο Άρης Πλάκας έχει συνδέσει το όνομα του με αυτό του ΑΟ Ιλίου . Έκανε τα πρώτα ποδοσφαιρικά του βήματα στην ακαδημία μας κ βοήθησε με το ταλέντο του κ την ηγετική του παρουσία στις μεγάλες επιτυχίες της ομάδας τα προηγούμενα χρόνια .
Με μεγάλη χαρά ανακοινώνουμε την συνεργασία με τον έμπειρο center back για την αγωνιστική περίοδο 2023-2024 κ ευχόμαστε υγεία κ επιτυχίες . Καλώς ήρθες στο σπίτι σου Άρη . Ο πρόεδρος Χαράλαμπος Λερούτσος
Η διοίκηση
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)