Γ Εθνική
Επέστρεψε στον Πανιώνιο ο Γιώργος Καλύβας
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2022/07/kalivas-giorgos-scaled.jpg)
Την επιστροφή μετά από 8 χρόνια του Γιώργου Καλύβα ανακοίνωσε ο Πανιώνιος.
Το δελτίο τύπου
Ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. ΣΜΥΡΝΗΣ ανακοινώνει την απόκτηση του ποδοσφαιριστή Γιώργου Καλύβα.
Ο 26χρονος κεντρικός αμυντικός αγωνιζόταν στην Κ20 του συλλόγου μας και στην συνέχεια αγωνίστηκε σε Παναρκαδικό, Παναργειακό και Καλλιθέα. Την περσινή σεζόν αγωνιζόταν στο πρωτάθλημα της Super league 2 με την ομάδα του Αιγάλεω.
Αμέσως μετά την ολοκλήρωση της συμφωνίας του με τον ΙΣΤΟΡΙΚΟ δήλωσε τα εξής: «Είμαι πολύ χαρούμενος που μετά από 8 χρόνια επιστρέφω στον ΠΑΝΙΩΝΙΟ. Εύχομαι μαζί να καταφέρουμε να πετύχουμε τον στόχο της ομάδας που δεν είναι άλλος από την επιστροφή της στις επαγγελματικές κατηγορίες
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)