Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Ζουμπλιός και Νάκος συνεχίζουν στην Νέα Πέραμο
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2024/04/zoumplios-nakos.jpg)
Την παρακάτω ανακοίνωση εξέδωσε το ΔΣ της Νέας Περάμου σχετικά με την επέκταση της συνεργασία του συλλόγου με τους ποδοσφαιριστές Βασίλη Ζουμπλιό και Βασίλη Νάκο.
Ο Βασίλης Ζουμπλιός μετά από επιτυχημένη χρόνια με τα κιτρινόμαυρα ως επιθετικός θα βοηθήσει την ομάδας μας να πετύχει τους στόχους της και τη νέα περίοδο.
Ο μέσος Βασίλης Νάκος θα αγωνιστεί και την επόμενη χρονιά με τα κιτρινόμαυρα αφού υπήρχε επιθυμία και από τις δύο πλευρές.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)