Ε.Π.Σ.Α
Η Δάφνη Παλαιού Φαλήρου 1-0 εκτός την Αλσούπολη
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2020/09/dafni-palaiou-falirou-20-27-9-scaled.jpg)
Την πρόκριση για τον τέταρτο γύρο του Κυπέλλου της ΕΠΣΑ πήρε η Δάφνη Παλαιού Φαλήρου, που επικράτησε με 1-0! εκτός έδρας επί της Αλσούπολης.
Το γκολ που έκρινε το παιχνίδι πέτυχε στο 27′ ο Καλαμάτας.
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ (Θανάσης Ψύλλιας): Πασαπνόης, Τσουράπης (80’ Καρυπίδης), Τζάλλας (46’ Τζαμάι), Μούζος, Σιάνος (46’ Ράπτης), Τζωρτζάτος, Βασιλάκος, Χρονόπουλος, Ιακωβίδης (46’ Χαλπ
ίλι), Γεωργόπουλος (60’ Σακαρέλης), Καραγιάννης.
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ (Βαγγέλης Σάπκας): Τελατινίδης, Πυλαρινός, Καραβίδας, Κόθρας, Χριστόπουλος, Ράπτης (70’ Θωμαΐδης), Ευθυμίου (60’ Χοτζάι), Γιαννούλης, Καλαμάτας (60’ Φέρτης), Ποζίδης (60’ Σίμος), Κωνσταντινίδης (80’ Ιωαννίδης).
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)