Β΄ Ε.Π.Σ.Π.
Η Θύελλα “σάρωσε” τον Προφήτη Ηλία 6-0 στο Μοσχάτο
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2024/02/thiella-mosxatou24-11-2-1.jpg)
Την ανοδικής της πορεία επιβεβαίωσε για μια ακόμη αγωνιστική η Θύελλα Μοσχάτου που επιβλήθηκε με 6-0 του Προφήτη Ηλία.
Τα τέρματα σημείωσαν οι Adjia στο 5’ και στο 6’ , Σταυράκογλου στο 70’ και 72’Ταγής στο 31’ και αρχηγός Βασίλης Πιτερός στο 75’ (6-0)
Διαιτητής ήταν ο Τζαγκαράκης.
Θύελλα Μοσχάτου: Γουσγουνέλης, Jaupllari, Μπλούτσος, Ευαγγέλου, Πιτερός, Μαρλαφέκας, Διακουμάκος (73’ Jeshili), Ταγής (73’ Σύρος), Σταυράκογλου (76’ Κομπογιάννης), Κωσταντάκος (76’ Αργυρίδης), Adjia (51’ Παναγόπουλος).
Προφήτης Ηλίας: Τρικαμηνάς (46’ Κουτσίδης), Βαρβαρήγος, Μήλιος, Δαλέζιος (59’ λ.τρ. Φράγκος), Οξύνογλου Σ., Γκλουχ, Γκέζο (46’ Εξακοϊδης), Οξύνογλου Α., Αλειφέρης (80’ Λάζαρις), Χάϊδος, Γραμματικός (70’ Τσούτης).
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)