Γ Εθνική
Η νέα διοικούσα επιτροπή του Πανιωνίου
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/06/πανιο1.jpg)
Την νέα διοικούσα επιτροπή του συλλόγου ανακοίνωσε ο Πανιώνιος.
Το δελτίο Τύπου…
Ως ποδοσφαιρικό τμήμα του Πανιωνιου Γ.Σ. Σμυρνης είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε τη νέα Διοικούσα Επιτροπή η οποία θα διαμορφώσει αγωνιστικά αλλά και θα λειτουργήσει διοικητικά και οργανωτικά την ομάδα μας για την αγωνιστική περίοδο 2023-2024.
Η Δ.Ε. αποτελείται από τους κυρίους Ζαχαρόπουλο Νικόλαο, Κίκερη Λευτέρη, Μπίλιο Μάριο και Κάτζο Σάκη.
Θεσμικά θα παρακολουθεί και ο Ερασιτέχνης του Συλλόγου την εξέλιξη των διαδικασιών για την ορθή λειτουργία του τμήματος.
Ως διοικούσα επιτροπή θα θέλαμε να ενημερώσουμε το φίλαθλο κοινό της ομάδας μας πως η σκληρή δουλειά για τον μοναδικό στόχο που μπορεί να έχει σε αυτές τις κατηγορίες ο Πανιώνιος, έχει αρχίσει και σύντομα θα υπάρξουν νέες ανακοινώσεις τόσο για αγωνιστικά θέματα, όσο και οργανωτικά εν όψει της νέας περιόδου!
Εμπρός ΙΣΤΟΡΙΚΕ!
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)