Διάφορα
Η Τροχαία Αθηνών πήρε το Super Cup της Αστυνομίας
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2021/12/USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca_share_media1640030016416_6878784457984349608-scaled.jpeg)
Η ομάδα της Τροχαίας κατέκτησε το Super Cup της αστυνομίας επικρατώντας στον τελικό με 1-0 επί του Αστυνομικού τμήματος Βάρης-Βούλας- Βουλιαγμένης στο γήπεδο της Βάρης.
Το ματς είχε συναρπαστική εξέλιξη, με τον Γιώργο Ράπτη στο 87′ να πετυχαίνει το γκολ που έκρινε την αναμέτρηση.
ΑΤ ΒΒΒ ( Σταύρος Ούσιος): Καραμαλίγκας, Κόρδας, Σκούρας, Κίλιας, Τσίκος, Βαφειάδης (46′ Μαυροβουνιώτης), Κουκουνασούλης, Βασιλειάδης, Μπέλτσος, Πάνου, Νικολαΐδης.
ΤΡΟΧΑΙΑ ΑΘΗΝΩΝ (Παναγιώτης Τσορμπατζόγλου): Τικταπανίδης, Δαούτης, Μητράκος, Μπλίκας, Τσιρκινίδης, Καραγιάννης (90′ Γκοτζιάς), Στεφανής (76′ Παπασπυρόπουλος), Μανιδάκης (76′ Στρέμπας), Κουκοβίνης, Μπουτάσης (46′ Ράπτης), Γκιόλας.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)