Β΄ Ε.Π.Σ.Π.
Θησέας- Αργοναύτης 0-3
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2013/04/epsp-argonautis-sima.jpg)
Ακόμα μια νίκη για τον Αργοναύτη, που λύγισε εύκολα με 3-0 τον Θησέα.
Δύο γκολ για την ομάδα του Γιώργου Ξυπολητά έβαλε ο Θεμελάκης(29′, 34′) και ένα ο Λιάρος(5′).
Διαιτήτευσε ο Ζέστας.
ΘΗΣΕΑΣ: Γιαννακουδάκης, Δρόσος(46′ Χαιρέτας Γ.), Κουτσογούλας, Γκιάτα(60′ Χαιρέτας Δ.), Κουκουβίνος(84′ Καραμπίνης), Τασούλης. Κοζανίτης, Κουτσονικόλας, Μουστάκης(60′ Χαιρέτας Χ.), Γκούμας, Μάγκος.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ: Φουστέρης, Γκόλφης, Σταματόπουλος(57′ Λαλαΐτης Ε.), Λαλαΐτης Ν., Κατσούρης, Ορφανός, Πρόκο(72′ Ρακιτζής), Τέτα(87′ Μωχάμεντ), Θεμελάκης, Λιάρος, Σιγάλας.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)