Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Και ο Ηλίας Λάβδας στη Ζωφριά
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2021/09/FB_IMG_1631698816217.jpg)
Ακόμα μια μεταγραφική κίνηση ανακοίνωσε η διοίκηση της Ζωφριάς:
“Ακόμα ένα κομμάτι στο παζλ της νέας ομάδας μας προστίθεται σήμερα με την ανακοίνωση απόκτησης του Ηλία Λάβδα. Ο 25χρονος κεντρικός αμυντικός αγωνίστηκε πέρυσι με την ομάδα της Α.Ε. Μεταμόρφωσης, ενώ στο παρελθόν έχει παίξει σε ομάδες του πειραϊκού ποδοσφαίρου όπως η Ελλάδα Ποντίων, η Δόξα Σώστη, η Σπίθα Νίκαιας και ο Αετός Κορυδαλλού. Ηλία σε καλωσορίζουμε στην οικογένεια του Α.Ο. Ζωφριάς και σου ευχόμαστε υγεία και επιτυχίες”.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)