Β΄ Ε.Π.Σ.Α.
Κόβει την πίτα του ο Ηρακλής Περιστερίου
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2020/06/iraklis-peristeriou20-e1647118031721.jpg)
Το ακόλουθο δελτίο Τύπου εξέδωσε ο Ηρακλής Περιστερίου…
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Την Κυριακή η ομάδα μας θα πραγματοποιήσει εκδήλωση για την κοπή πίτας στο Θέατρο Πολιτών ( Παπαρρηγοπούλου 94, Περιστέρι 121 33 ). Η παρουσία όλων θα μας δώσει χαρά και δύναμη στο δύσκολο αλλά και τόσο όμορφο έργο μας.
Με εκτίμηση
Καλαντζής Γρηγόρης Πρόεδρος Δ.Σ
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)