Α΄ Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.
Μάχη Μαραθώνα | Ο Γιώργος Δαρσινός συνεχίζει μαζί μας
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/07/darsinos-giorgos.jpg)
Η ανακοίνωση της παραμονής του Γιώργου Δαρσινού στον σύλλογο της Ανατολικής Αττικής αναφέρει τα εξής:
Μαζί μας και τη νέα χρονιά ο Γιώργος Δαρσινός!
Ένας ταλαντούχος ποδοσφαιριστής που τα τελευταία χρόνια αποτελεί βασικό στέλεχος της ομάδας μας θα συνεχίσει και φέτος να προσφέρει τις υπηρεσίες του. Ο Γιώργος απαλλαγμένος από τη στρατιωτική του υποχρέωση και τους τραυματισμούς που τον ταλαιπώρησαν πέρσι θα αποτελέσει μεγάλη δύναμη στην επιθετική γραμμή και του ευχόμαστε υγεία και καλή αγωνιστική σεζόν!
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)