Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Μανδραϊκός: Θερμά συλλυπητήριά στην οικογένειά του Χρήστου Γιαλιά που θρηνεί
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2024/02/mandraikos-gialias.jpg)
Την παρακάτω ανακοίνωση εξέδωσε το ΔΣ του Μανδραϊκού.
Ο Χρήστος Γιαλιάς είχε πολύχρονη παρουσία στην ποδοσφαιρική ομάδα του Μανδραϊκού. Ευτύχησε μάλιστα επί προεδρίας του να ανέβει στην Γ’ Εθνική. Η προσφορά του ήταν σημαντική και αξέχαστη. Ο χαμός του μας γεμίζει θλίψη. Στέλνουμε τα θερμά συλλυπητήριά μας στην οικογένειά του που θρηνεί.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)