Β΄ Ε.Π.Σ.Α.
Μεγάλη πρόκριση η Αγία Ελεούσα, 1-0 εκτός τον Κένταυρο Βριλησσίων
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2019/08/agiaeleousa-e1644770846555.jpg)
Την πρόκριση στα προημιτελικά του κυπέλλου της ΕΠΣΑ πήρε η Αγία Ελεούσα, που πήρε μεγάλη εκτός έδρας νίκη επί του Κένταυρου Βριλησσίων με 1-0.
Το γκολ που έκρινε την αναμέτρηση πέτυχε στο 44′ ο Χατζηροδίτης, με τους νικητές να ολοκληρώνουν την αναμέτρηση με 10 παίχτες λόγω αποβολής του Γκαρδιακού στο 90+4′ με 2η κίτρινη κάρτα.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (Κώστας Ρούπτσος): Νικοπολίδης, Σαχσανίδης, Χαλκιόπουλος, Κολιός (65′ Κεραμάς), Μανίκας Β. (46′ Φελέκης), Πιπεράς (85′ Γκέζος), Μανίκας Ν., Σεκ (46′ Αλεξανδράκης), Τσαντήλας, Νιτσάκης, Γεωργουδάκης.
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ (Νίκος Κουνάδης): Ρούμπας, Γκαρδιακός, Μπίκος, Μίχας, Μπάκας, Μαθιούδης, Πατσατζόγλου, Χατζηροδίτης (80′ Παναγιώτου), Βάσσος (83′ Παπαδόπουλος), Καραδήμας (80′ Μπαϊράμι), Αλαντίμα (90+4′ Παλυβός)..
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)