Ε.Π.Σ.Α
Μεγάλη πρόκριση ο ΠΟΨ, 1-0 εκτός την Κηπούπολη
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2020/10/po-psixikou-k.jpg)
Την πρόκριση στον δεύτερο γύρο του κυπέλλου της ΕΠΣΑ πήρε ο ΠΟΨ, που σε ένα πολύ δυνατό ματς επικράτησε με 1-0 εκτός έδρας επί της Κηπούπολης.
Το γκολ που έκρινε την αναμέτρηση πέτυχε στο 54′ ο Μαραβελάκης.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ: Σιφογιαννάκης, Κατσακούλας (46′ Σούμπασης), Σταματογιαννόπουλος, Σαββουλίδης (46′ Φαρμάκης), Γκέκας, Λουκάκης, Νένδος (80′ Ζαχαρόπουλος), Καλαμοτουσάκης, Μουράτης, Κλωνάρης, Ανδρονιώτης (46′ Λέμης)
ΠΟ ΨΥΧΙΚΟΥ: Χρανιώτης, Χειμαργιός (75′ Κοντιζάς), Γκόντζος, Οτεμπέρης, Τσίκος, Μακρίδης (63′ Κούκος), Παπαδόπουλος (60′ Θύμιος), Ρίζος, Διαμαντόπουλος, Μαραβελάκης, Αντωνόπουλος (75′ Χαλάς).
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)