Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Με δυο απουσίες στην Δραπετσώνα ο ΑΟ Καραβάς
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/10/ao-karabas23-9.jpg)
Την τελευταία προπόνηση πραγματοποίησε σήμερα η ομάδα του Καραβά στο γήπεδο του ΣΕΦ πριν από το αυριανό (21/10) παιχνίδι όπου θα αντιμετωπίσουμε εκτός έδρας την ομάδα ΑΣ Δραπετσώνας για την 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος της ΕΠΣ Πειραιά.
Ο αγώνας θα διεξαχθεί στο Γήπεδο Δραπετσώνας “Γιάννης Βάζος”και ώρα έναρξης 17:00. Απουσίες δεν πρόκειται να υπάρχουν εκτός από τον τραυματία Παπαγγελή και τον χειρουργημένο Παυλάκη. Όλοι οι υπόλοιποι ποδοσφαιριστές θα είναι κανονικά στη διάθεση του προπονητή μας Μαργαρίτη Χατζηαλέξη.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)