A' Ε.Π.Σ.Α.
Μοιρασιά χωρίς γκολ στο Αγία Ελεούσα – Παλαιό Φάληρο
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2019/08/agiaeleousa-e1644770846555.jpg)
Σε ένα μέτριο παιχνίδι με λίγες καλές φάσεις, Αγία Ελεούσα και Παλαιό Φάληρο έμειναν στο 0-0.
Έτσι οι γηπεδούχοι έχουν πλέον 44 βαθμούς, και οι φιλοξενούμενοι 36.
Στο πρώτο ημίχρονο η Αγία Ελεούσα ήταν ανώτερη, και είχε δύο μεγάλες ευκαιρίες, με τον Βάσσο στο 12′ και στο 19′ να μην μπορεί να νικήσει σε τετ α τετ τον Καβακλή που απέκρουσε. Στο δεύτερο μέρος το Παλαιό Φάληρο ισορρόπησε και είχε τη δική του μεγάλη ευκαιρία στο 76′ όταν ο Αρβανίτης βρέθηκε μόνος με τον Ρούμπα, αλλά ο γκολκίπερ των γηπεδούχων επενέβη σωτήρια.
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΎΣΑ: Ρούμπας, Γκαρδιακός, Μπάκας Δαρδανός (77′ Αρχανιωτάκης), Μαθιούδης, Κατσικογιάννης, Χατζηροδίτης (68′ Ξυνογαλάς), Γκουτίδης, Βάσσος, Καραδήμας, Παπαδόπουλος (77′ Αλαντίμα).
ΠΑΛΑΙΌ ΦΆΛΗΡΟ: Καβακλής, Λιώνης, Τσάμης, Αφράτης, Λένγκα, Δαφερέρας (58′ Ανδρέου), Κολεύρης (84′ Αναστασόπουλος), Μπένα, Μαυρέλης (31′ Φεντόροβ)(84′ Παπαδήμας), Αγκόλλι, Βάιας (58′ Αρβανίτης).
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)