Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Νίκη Ρέντη – Νέο Ικόνιο 0-3
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2024/02/neo-ikonio24-2-18-1.jpg)
Με τέρματα των Τσιρίδη στο 45’,Χονρουδάκη Π. στο 62’ και Γκεγκάι στο 69’ το Νέο Ικόνιο επικράτησε της Νίκης Ρέντη με 3-0 και αναβάθμισε την θέση του στην κατάταξη.
Διαιτητής ήταν ο Κωνσταντόπουλος.
Νέο Ικόνιο: Χιώτης, Τριμίτσης, Φρονιάδης, Σακάλογλου, Σύρμας, Κοντογεώργης Δ., Γκεγκάι(74′ Ταλαμπέκος), Θεοδώρου(74′ Αντωνιάδης), Τσιρίδης(74′ Γερόλυμος), Χονδρουδάκης Π.(87′ Μουστάκας), Παπαϊωάννου(66′ Σταυράκογλου).
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)