Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Νίκη Ρέντη – Παντζιτζιφιακός 1-3
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2022/01/pantzitzifiakos-22-1-1-scaled.jpg)
Διαιτήτευσε ο Μπαλαχούτης.
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ: Ζίλο, Τσελίκας, Σισμανίδης, Σχίζας, Παπαδόπουλος, Παύλου (72’ Νταής), Σταθελάκης, Κερπάτσι, Λανάι (46’ Δασκαλάκης), Παπαργύρης (58’ Ψυχαλόπουλος), Τόττης.
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ: Κραβαρίτης, Μαύρος, Τρίχας, Ρουμελιώτης (57’ Μπινάτσης), Γιαννακόπουλος, Καρυπίδης (73’ Δεμερτζής), Παπαδούλης (52’ Δωρογιάννης), Μπαλαμπάνης, Χρήστου, Κωνσταντίνου.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)