Β΄ Ε.Π.Σ.Α.
Ξεκινάει αύριο η Αλσούπολη
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2020/09/Alsoupoli.jpg)
Την πρώτη της συγκέντρωση ενόψη της νέας σεζόν θα πραγματοποιήσει αύριο η Αλσούπολη.
Το ραντεβού έχει δοθεί στις 19:30 στο Δημοτικό στάδιο. Θα μοιραστεί στους παίχτες ο ιματισμός, και στη συνέχεια θα γίνει η πρώτη προπόνηση της νέας σεζόν, υπό τις οδηγίες του κόουτς Γιώργου Λαζάρου και των συνεργατών του.
Στο μεταγραφικό παζάρι, η διοίκηση έχει έρθει σε προφορική συμφωνία με ακρίβεια με ακόμη δύο ποδοσφαιριστές, εναν τερματοφύλακα και έναν ακραίο αμυντικό, τα ονόματα των οποίων θα ανακοινωθούν μόλις ολοκληρωθούν και τυπικά οι μεταγραφές…
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)