Β΄ Ε.Π.Σ.Α.
Ξεκινάει σήμερα η Ελπίδα Αγίων Αναργύρων
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/08/received_1020724772270055.jpeg)
Το ακόλουθο δελτίο Τύπου εξέδωσε η Ελπίδα Αγίων Αναργύρων…
Για σήμερα, Τετάρτη 16 Αυγούστου, έχει οριστεί η έναρξη της νέας ποδοσφαιρικής χρονιάς της Ελπίδας Αγίων Αναργύρων, με την πρώτη συγκέντρωση και προπόνηση της πρώτης ομάδας, ενόψει του πρωταθλήματος της Β’ κατηγορίας της ΕΠΣΑ 2023-2024.
Οι παίκτες θα προσέλθουν στο γήπεδο των Αγίων Αναργύρων στις 18:00, ενώ στις 19:00 θα ξεκινήσει η πρώτη προπόνηση της σεζόν, υπό τις οδηγίες του προπονητή κυρίου Δήμου Τσιμιλιώτη και του τεχνικού επιτελείου.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)