Β΄ Ε.Π.Σ.Α.
Οικογενειακό τραπέζι στον ΑΟ Ιλίου
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220929_215629-scaled.jpg)
Σε μια πολύ όμορφη βραδιά στην οποία αποτυπώθηκε πλήρως το άριστο κλίμα που επικρατεί στην ομάδα, η διοίκηση του ΑΟ Ιλίου έκανε το τραπέζι στους ποδοσφαιριστές και στο προπονητικό επιτελείο.
Η εκδήλωση έγινε στο εξαιρετικό κατάστημα ΠΡΩΤΟΝΟΣΤΙΜΙΕΣ στο Ίλιον, και το παρών έδωσε σύσσωμο το ποδοσφαιρικό τμήμα, το προπονητικό επιτελείο και τα μέλη της διοίκησης.
Στους παίχτες μίλησαν ο πρόεδρος Μπαμπης Λερούτσος και ο να προπονητής Ανδρέας Νάστος, που τόνισαν ότι στόχος πρώτα από όλα είναι να ευχαριστιουνται το ποδόσφαιρο όσοι παίζουν αλλά και ως όσοι έρχονται να παρακολουθήσουν την ομάδα.
Επίσης η διοίκηση ευχαρίστησε το κατάστημα ΠΡΩΤΟΝΟΣΤΙΜΙΕΣ και τον Σταύρο Θάνο για την αμέριστη συμπαράσταση και στήριξη στην ομάδα όλα αυτά τα χρόνια…
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)