Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Οι αγώνες του Σαββάτου στην ΕΠΣΑ

Published

on

Προβιβασμός - Υποβιβασμός ΕΠΣΑ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – Α.Ο.Μ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 09/12/23 15:00
2. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 09/12/23 15:00
3. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 09/12/23 15:00
4. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 09/12/23 15:00
5. ΡΟΥΦ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 09/12/23 15:00
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
9. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/12/23 15:00
10. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο 09/12/23 15:00
11. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/12/23 15:00
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία
17. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 09/12/23 15:00
18. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/12/23 15:00
19. ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 09/12/23 15:00
20. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 09/12/23 15:00
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/12/23 15:00
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 09/12/23
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
25. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 09/12/23 15:00
26. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 09/12/23 15:00
27. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 09/12/23 15:00
28. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/12/23 15:00
29. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/12/23 15:00
30. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 09/12/23 15:00
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
33. ΒΥΡΩΝ – ΠΟΨ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 09/12/23 14:00
34. ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 09/12/23 15:00
35. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 09/12/23 15:00
36. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/12/23 15:00
37. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 09/12/23 15:00
Γ΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
46. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/12/23 15:00
47. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 09/12/23 15:00
Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
56. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 09/12/23 15:00
57. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/12/23 15:00

 

Γ΄Κατηγορία Όμιλος Β Ομάδων
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
62. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β΄ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Β΄ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΕΔΕΣΣΗΣ) Σάββατο 09/12/23 15:00
Advertisement
Advertisement