Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Published

on

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 02/12/23 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
2. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/12/23 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
3. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 02/12/23 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
4. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 03/12/23 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΠΑΣΚΟΣ Κ.
5. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – Α.Ο.Μ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/12/23 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 03/12/23 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
7. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 03/12/23 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
8. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/12/23 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 02/12/23 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
10. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/12/23 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
11. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 02/12/23 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
12. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/12/23 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι.
13. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 03/12/23 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
14. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 03/12/23 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
15. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 03/12/23 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
16. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 03/12/23 15:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 02/12/23 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
18. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 02/12/23 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
19. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 02/12/23 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
20. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 02/12/23 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
21. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/12/23 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
22. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/12/23 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
23. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/12/23 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
24. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/12/23 11:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 02/12/23 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
26. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 02/12/23 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
27. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 02/12/23 15:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
28. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/12/23 10:30 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
29. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 03/12/23 11:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β.
30. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 03/12/23 12:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ.
31. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 03/12/23 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
32. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/12/23 15:30 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/12/23 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ.
34. ΠΟΨ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 02/12/23 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
35. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/12/23 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
36. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΒΥΡΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 03/12/23 11:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΗΛΓΕΡΙΔΗΣ Β., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ.
37. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 03/12/23 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
38. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/12/23 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
39. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 03/12/23 15:00 ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
40. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 03/12/23 15:00 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Γ΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 02/12/23 15:00 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΠΑΣΣΑΡΗΣ Α., ΖΕΡΒΟΥ Ν.
42. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 02/12/23 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.
43. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 02/12/23 15:00 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ Γ., ΛΟΥΤΣΟΣ Ι.
44. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 03/12/23 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΟΥΖΑΣ Β.
45. ΠΛΑΤΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/12/23 11:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ-ΝΚ Ν.
Γ΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 02/12/23 15:00 ΛΑΡΙΣΗΣ Β., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ Α., ΠΡΑΣΣΑ Μ.
47. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο 02/12/23 15:00 ΔΗΛΓΕΡΙΔΗΣ Β., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΛΙΑΦΑΣ Α.
48. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/12/23 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.
49. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/12/23 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
50. ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 03/12/23 15:00 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
Γ΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 02/12/23 15:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΤΡΕΜΟΥΛΗΣ Ι., ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ Σ.
52. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 03/12/23 09:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π., ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ Χ.
53. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 03/12/23 11:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΛΙΑΦΑΣ Α., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
54. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 03/12/23 11:00 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΛΟΥΤΣΟΣ Ι., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
55. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 03/12/23 15:00 ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 02/12/23 15:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Π., ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Ν.
57. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/12/23 15:00 ΜΟΥΖΑΣ Β., ΧΑΧΑΜΙΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ Α.
58. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/12/23 09:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
59. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/12/23 10:30 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΛΑΡΙΣΗΣ Β., ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ Σ.
60. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 03/12/23 11:00 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΖΗΣΗΣ Σ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ.
61. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/12/23 12:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
Γ΄Κατηγορία Όμιλος Β Ομάδων
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΧΑΪΔΑΡΙ Β΄ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β΄ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 02/12/23 15:00 ΑΓΓΕΛΗΣ Δ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α.
63. ΧΑΛΑΝΔΡΙ Β΄ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ Β΄ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 02/12/23 15:00 ΑΓΙΩΡΓΙΤΗΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ.
64. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠ. Β΄ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 03/12/23 11:00 ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΕΡΒΟΥ Ν.
65. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ Β΄ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/12/23 11:30 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ Α., ΑΓΓΕΛΗΣ Δ.
66. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Β΄ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. Β΄ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 03/12/23 15:00 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι., ΒΑΓΓΕΡ Χ., ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ Γ.
Advertisement