Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Published

on

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/02/24 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
2. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/02/24 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
3. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – Α.Ο.Μ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 10/02/24 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
4. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 10/02/24 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
5. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11/02/24 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/02/24 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
7. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 11/02/24 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
8. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΡΟΥΦ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 11/02/24 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 10/02/24 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
10. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/02/24 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ.
11. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/02/24 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
12. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 11/02/24 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΙΣΣΑ Α.
13. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΕΥΚΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11/02/24 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
14. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 11/02/24 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
15. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 11/02/24 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
16. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/02/24 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 10/02/24 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
18. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/02/24 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
19. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/02/24 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε.
20. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 10/02/24 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
21. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/02/24 15:00 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΠΡΑΣΣΑ Μ., ΛΩΝΗ Ε.
22. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/02/24 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε.
23. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/02/24 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ.
24. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/02/24 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/02/24 15:00 ΜΟΥΖΑΣ Β., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ.
26. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/02/24 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
27. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/02/24 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
28. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/02/24 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ.
29. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/02/24 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
30. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 11/02/24 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ., ΠΑΣΚΟΣ Κ.
31. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 11/02/24 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΟΥΖΑΣ Β.
32. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/02/24 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΠΟΨ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/02/24 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
34. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/02/24 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
35. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/02/24 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
36. ΒΥΡΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 10/02/24 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΖΕΡΒΟΥ Ν.
37. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/02/24 15:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ.
38. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 11/02/24 11:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α.
39. ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/02/24 12:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
40. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 11/02/24 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Γ΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 10/02/24 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΑΓΓΕΛΗΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ-ΝΚ Ν.
42. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/02/24 12:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΜΑΝΤΑΚΑΣ Α., ΣΕΡΔΑΡΙΔΗΣ Ν.
43. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/02/24 15:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΜΑΝΤΑΚΑΣ Α., ΣΕΡΔΑΡΙΔΗΣ Ν.
44. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 11/02/24 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΧΑΧΑΜΙΔΗΣ Π., ΖΗΣΗΣ Σ.
45. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/02/24 15:00 ΑΓΓΕΛΗΣ Δ., ΛΑΜΠΟΒΙΤΙΑΔΗΣ Α., ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ Γ.
Γ΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 10/02/24 15:00 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ Ε.
47. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/02/24 11:00 ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι.
48. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 11/02/24 11:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
49. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 11/02/24 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΣΟΥΛΤΗΣ Ι.
50. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 11/02/24 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ Χ.
Γ΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 10/02/24 15:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Ε., ΜΗΤΣΟΣ Θ.
52. ΖΕΦΥΡΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/02/24 15:00 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι., ΦΟΥΤΡΗΣ Β., ΜΠΟΖΟΥΤΖΙΔΗΣ Ε.
53. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 10/02/24 15:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ Χ.
3η αγωνιστική
54. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 11/02/24 11:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Π., ΛΟΥΤΣΟΣ Ι.
14η αγωνιστική
55. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/02/24 11:00 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π.
Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 10/02/24 15:00 ΣΟΥΛΤΗΣ Ι., ΛΑΜΠΟΒΙΤΙΑΔΗΣ Α., ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ Σ.
57. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/02/24 15:00 ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ Γ., ΛΟΥΤΣΟΣ Ι., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ Α.
58. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/02/24 09:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ-ΝΚ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
59. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 11/02/24 09:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β.
60. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 11/02/24 11:00 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΛΙΑΦΑΣ Α., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ.
61. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 11/02/24 15:00 ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ.
Γ΄Κατηγορία Όμιλος Β Ομάδων
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠ. Β΄ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ Β΄ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/02/24 15:00 ΧΑΧΑΜΙΔΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΝΙΔΑ Κ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Π.
63. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ Β΄ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Β΄ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 11/02/24 11:00 ΖΗΣΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΙΑΡΗΣ Ι., ΜΑΚΑΡΕ Δ.
64. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. Β΄ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11/02/24 11:00 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Ν., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΒΑΓΓΕΡ Χ.
65. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ – ΧΑΪΔΑΡΙ Β΄ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/02/24 15:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΜΑΙΝΕΡ Φ.
66. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β΄ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ Β΄ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΕΔΕΣΣΗΣ) Κυριακή 11/02/24 15:00 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ Σ., ΑΤΣΩΝΙΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ Ν.
Advertisement