Β΄ Ε.Π.Σ.Α.
Ο αγιασμός του Ηρακλή Περιστερίου
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/09/hra-agias.jpg)
Το ακόλουθο δελτίο Τύπου εξέδωσε ο Ηρακλής Περιστερίου…
Τον καθιερωμένο αγιασμό πραγματοποίησε εχθές το βράδυ πριν την προπόνηση η ομάδα μας ενόψει της αρχής της νέας σεζόν. Παρουσία όλων του ποδοσφαιρικού τμήματος, του τεχνικού τιμ, του δημάρχου κυρίου Παχατουρίδη αλλά και πλήθος υποψηφίων της πόλης μας.
Μετά την προπόνηση η διοίκηση παρέθεσε δείπνο στους ποδοσφαιριστές και προπονητές του ανδρικού τμήματος στο κεμπαπτζίδικο της πόλης μας Τρύφωνας. Εκεί όλοι μαζί είχαμε την ευκαιρία να περάσουμε όμορφες στιγμές.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)