Β΄ Ε.Π.Σ.Α.
Ο Θύμιος Γεωργούλης νέος προπονητής του Χαραυγιακού
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/11/georgoulis-xaravgiako.jpg)
Ο Θύμιος Γεωργούλης είναι ο νέος προπονητής του Χαραυγιακού, όπως ανακοίνωσε η διοίκηση της ομάδας.
Το δελτίο Τύπου…
Ο Θύμιος Γεωργούλης είναι από σήμερα ο νέος προπονητής του Χαραυγιακου. Ο έμπειρος τεχνικός επιστρέφει και πάλι στην ομάδα μας μετά από προσωπικές ενέργειες του προέδρου κ. Κουντουριώτη. Το κύρος και η προσωπικότητα του νέου προπονητή αποτελούν εχέγγυο για την επίτευξη των στόχων μας.
Θύμιο καλώς όρισες και πάλι στην οικογένεια του Χαραυγιακού και καλή επιτυχία.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)