Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Ο Πάτροκλος Γουμαλάτσος γυμναστής στην Χαραυγή
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/06/patroklos-goumalatsos-.jpg)
Ανακοίνωση σχετικά με την ανάληψη καθηκόντων γυμναστή στην Χαραυγή εξέδωσε ο σύλλογος. Αναλυτικά αναφέρει:
Την θέση του γυμναστή της πρώτης ομάδας αναλαμβάνει ο Πάτροκλος Γουμαλάτσος .
Απόφοιτος ΤΕΦΑΑ & κάτοχος Μεταπτυχιακού Διπλώματος με εξειδίκευση στην μεγιστοποίηση αθλητικής απόδοσης !Με εμπειρία στο χώρο ,έχει συνεργαστεί με αρκετές ομάδες ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ,ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ,ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ & ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ .
Απο τους κορυφαίους γυμναστές ,διακρίνεται στο χώρο του Πειραϊκού ποδοσφαίρου για την αφοσίωση του σ’αυτό που κάνει & τον χαρακτήρα του . Από τους λόγους που τον θέλαμε κοντά στη ομάδα μας ! Σου ευχόμαστε καλή αρχή με υγεία & πολλές επιτυχίες.
Ο πρόεδρος & ο κόσμος της ΧΑΡΑΥΓΗΣ σε καλωσορίζει στην οικογένεια μας
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)