Β΄ Ε.Π.Σ.Π.
Παννεαπολικός – ΑΕ Χατζηκυριακείου 1-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/12/panneapolikos23-12-17-1.jpg)
Με τέρμα που σημείωσε στο 72΄ο Νομικός ο Παννεαπολικός νίκησε την ΑΕ Χατζηκυριακείου με 1-0
Στο επόμενο λεπτό ο Βέτσικας μόνος με το τέρμα γλίστρησε και δε σκόραρε για τους φιλοξενούμενους.
Διαιτητής ήταν ο Κακρίδης
Παννεαπολικός: Τσίλης, Νομικός, Τζαραντάρ Α, Ανδρικάκης , Συσκαμάνης ( 91′ Μαραγκός), Τσιριγώτης , Χατζηανδρέου, Κωνσταντινίδης (90′ Τζαραντάρ Ρ), Ρενιέρης (40′ Μούλα),Βουμβάκης, Μαλλιάδης
ΑΕ Χατζηκυριακείου: Κιλμπασάνης, Διακογιάννης, Μαρουσάκης, Παλαιστίδης, Τερζής, Σαμουρίδης, Αλιάσι (80′ Καραγεωργόπουλος) Κριεμάδι (68′ Βέτσικας), Μετρεβέλι (60′ Αγάρας) Καραμπάσης (68′ Μπαλτιμάς) Μπένος ( 60′ Κουγιουμτζής)
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)