Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Παντζιτζιφιακός – Δίας Κορυδαλλού 1-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2022/01/pantzitzifiakos-22-1-1-scaled.jpg)
Την ανοδική του πορεία επιβεβαίωσε ο Παντζιτζιφιακός, που πέτυχε την τρίτη του σερί νίκη, καταβάλλοντας με 1-0 τον δυναμικό Δία Κορυδαλλού.
Το γκολ που έκρινε τη συνάντηση πέτυχε ο Μαύρος στο 62′.
Διαιτήτευσε ο Ζέστας.
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ: Κραβαρίτης, Μαύρος, Τρίχας, Μπινάτσης, Γιαννακόπουλος, Παπαδούλης, Δωρογιάννης (46’ Μαρκαντζίνος), Τάρχα (68’ Δεμερτζής), Μπαλαμπάνης (68’ Πάντα), Χρήστου, Κωνσταντίνου.
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ: Συρίγος, Λαλικισιάνος, Δημόπουλος, Πηλίδης, Μπουρογιαννόπουλος Σ. (88’ Κοτούμποας), Πούλιας, Πηγουνάκης, Κατσούλας (66’ Υφαντίδης), Χαρατσάρης (66’ Σκούταρης), Μπουρογιαννόπουλος, Πλιάγκας
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)