Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
ΠΑΟΚ Μάνδρας – Μικρασιατική 1-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/09/paok-mandras-asteras-magoulas.jpg)
Με τέρμα του Μανασίδη στο 75’ ο ΠΑΟΚ Μάνδρας επικράτησε με 1-0 της Μικρασιατικής με που αδικείται από το αποτέλεσμα καθώς είχε τις ευκαιρίες να σκοράρει και να πάρει κάτι καλύτερο από το παιχνίδι.
ΠΑΟΚ Μάνδρας: Σπάχια, Παπαδόπουλος(78′ Σιδηρόπουλος), Δανιηλίδης, Μιχαηλίδης, Στυλίδης, Bono, Τζανέτος(55′ Μανασίδης), Ζεϊτινίδης, Παπακωνσταντίνου(55′ Τεπέτωβ), Τσιανάκας, Χιονίδης.
Μικρασιατική: Κουφής Δ., Χριστόπουλος(68′ Λύγδας), Κουτσουμπής, Κήττας, Χαμπιλάι, Ζουμπουρλής(77′ Φρυγανάς), Μήτσος Δ., Στρουμπής, Κουφής Γ., Παρασκευόπουλος, Δράγασης(46′ Μιχαήλης).
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)