Β΄ Ε.Π.Σ.Π.
Παραμονή Δημήτρη Φασιλή στο Νέο Ικόνιο
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/07/fasilhs-dhmhtrios.jpg)
Ξανά μαζί ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ και Δημήτρης Φασιλής!
Από την Διοίκηση του συλλόγου λάβαμε την παρακάτω ανακοίνωση:
“Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε την ανανέωση συνεργασίας με τον πολύ έμπειρο φορ Δημήτρη Φασιλή ο οποίος την περσινή χρονιά ήταν από τους σημαντικούς παράγοντες της αρκετά καλής πορείας της ομάδας μας… Δημήτρη σού ευχόμαστε καλή σεζόν χωρίς τραυματισμούς!..”
Πηγή- Εφ. Κοινωνική
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)