stoplekto
Προπονητής στη Χαραυγή ο Δημ. Βουτσινάς
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2020/02/voutsinas20-2.jpg)
Από το ΔΣ της Χαραυγής λάβαμε το παρακάτω δελτίο τύπου:
“Ο άνθρωπος που θα αναλάβει να καθοδηγήσει το σύλλογο την Α Ε Χαραυγη Αστέρας ειναι ο Δημήτρης Βουτσινας.
Ο πολύπειρος προπονητής έχει τη γνώση του πειραικου πρωταθλήματος αφού έχει διετελέσει σε αρκετές ομάδες όπως Α Ε Μαυρος Αετος Ολυμπιάδα , Σαρωνικο, Πανθυρεατικό , Χαλκηδωνα,Αιας Σαλαμινας κλπ και αυτό δείχνει ότι η διοίκηση Της Χαραυγης κινήθηκε προσεκτικά και στοχευμένα προκειμένου να κλείσει το θέμα του προπονητή.
Παράλληλα, στο πλευρό του κ.Βουτσινα θα ειναι ο γυμναστής κ. Ηλιαδάκης Νίκος”.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)