Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Πρώτη χειμερινή κίνηση με Βάρρα η Ζωφριά
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2022/12/FB_IMG_1672141334221.jpg)
Πρώτη προσθήκη για τον Αθλητικό Όμιλο Ζωφριάς, εν όψει της χειμερινής μεταγραφικής περιόδου. Η ομάδα μας ανακοινώνει την απόκτηση του 30χρονου αμυντικού μέσου Βασίλη Βάρρα ο οποίος έχει αγωνιστεί σε ΑΠΣ Πάτραι και Θύελλα Πατρών, στη Γ Εθνική, ενώ τελευταία ομάδα του ήταν ο Αθηναϊκός. Βασίλη καλώς όρισες στην ποδοσφαιρική οικογένεια της Ζωφριάς. Σου ευχόμαστε υγεία και εκπλήρωση κάθε προσωπικού σου στόχου, όσο ψηλά κι αν εκτείνεται…
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)