Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Πυρρίχιος- Ζωφριά 1-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2020/10/pirrixios-2.jpg)
Δεύτερη συνεχόμενη σημαντική για τον Πυρρίχιο, που έκαμψε δύσκολα με 10 την αντίσταση της μαχητικής Ζωφριάς.
Σκόρερ της αναμέτρησης η “χρυσή” αλλαγή του Μιχάλη Κατσάφαρου, ο Τσούλφας στο 80′.
Άψογος ο διαιτητής Βάτσιος.
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ: Ζερζελίδης, Σταθαράς, Μερκάι, Πιπερίδης Σ., Παπασπυρόπουλος, Μαυρίδης Γ.(88′ Τσαπανίδης), Ερμπαλίδης, Μιχαηλίδης(68′ Βαλμάς), Μαυρίδης Ι.(55′ Τσούλφας), Παπαδόπουλος, Αγγελιδάκης.
ΖΩΦΡΙΑ: Πλατανιάς Ι., Μουστάκας, Νιτσόγλου(87′ Μανάφας), Νίκα(87′ Χάσα), Λάβδας, Ρεφενδάριος, Πλατανιάς Γ.(46′ Ηροδότου), Μπούρας(78′ Σιδηρόπουλος), Μαρμούτας, Γεγές, Βάρρας.
ΦΩΤΟ ΑΡΧΕΙΟΥ
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)