Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Σαρωνικός Αίγινας – ΑΟΚ Φαλήρου 0-1
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2024/02/aok-falirou-saronikos-aiginas.jpg)
Σημαντική νίκη πέτυχε στην Αίγινα ο ΑΟΚ Φαλήρου που επικράτησε του Σαρωνικού με 1-0 και ελπίζει στην αποφυγή των play out.
Το τέρμα που έδωσε την νίκη στην ομάδα του Φαλήρου σημείωσε στο 27’ ο Nikolla
Πολλά παράπονα έχουν οι γηπεδούχοι από την διαιτησία.
Διαιτητής ήταν ο Λιάτσος.
ΑΕ Σαρωνικός Αίγινας: Μπακόμητρος Κ., Σφικτός(70’ Fejzulla), Γκαρής Ν., Αγγελάκης, Γκαρής Σ., Μάρκου, Κωνσταντινίδης(88’ Σφήκας), Τσελάι, Mishtaku(88’ Γκαρής Π.), Τρίμπος, Χρυσοχόος(70’ Πασχάλης).
ΑΟΚ Φαλήρου: Δρόσος, Αθανακόπουλος(68’ Μανουσογιαννάκης), Γιακασίκογλου, Χαιρόπουλος, Κόρδας, Αφεντόπουλος(84′ Γεωργακόπουλος), Λιαράκης, Καρανίκας, Καλέτζης(84′ Νισύριος), Nikolla(58’ Χατζής)), Ανδρέου.
foto – arxeiou
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)