Α΄ Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.
Σαρωνικός Αναβύσσου | Επέκταση συνεργασίας με Παναγιώτη Παπαγιαννόπουλο
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/06/papagiannopoulos.jpg)
Α.Ο. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Το Δ.Σ. του Α.Ο Σαρωνικού βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την επέκταση της συνεργασίας της με τον ποδοσφαιριστή Παναγιώτη Παπαγιαννόπουλο.
Ο Παναγιώτης παρά το νεαρό της ηλικίας του, άφησε πολύ καλές εντυπώσεις στο διάστημα που ήταν μαζί μας και η επιθυμία για την ανανέωση της συνεργασίας μας μαζί του ήταν δεδομένη!
Του ευχόμαστε καλή επιτυχία με υγεία, νίκες και διακρίσεις!!
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)