Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Σκορπιός – Πυρρίχιος 2-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/10/skorpios-filis23-1.jpg)
Με τέρματα των Δημητρόπουλου στο 59’ και Τσικρικά στο 74΄ο Σκορπιός λύγισε τον Πυρρίχιο με 2-0 .
Διαιτητής ήταν ο Μανούρας.
Σκορπιός Φυλής: Σταυρόπουλος, Πασσαδάκης, Πετράκης, Μαλλής, Αντωνόπουλος(48′ Παπαγεωργίου), Πατραμάνης, Δημητρόπουλος(66′ Κάσσος), Καπογιάννης, Παπαδόπουλος(75′ Χριστοδούλου), Γρίμας(75′ Μαυρίδης), Τσικρίκας(75′ Κίτσας).
Πυρρίχιος Ασπροπύργου: Κατσούλας, Ερμπαλίδης(80′ Φετφατζίδης), Μερκάι, Πιπερίδης Ι., Παπασπυρόπουλος, Τσετσάι(56′ Κορωναίος), Ανθόπουλος, Πιπερίδης Γ.(66′ Φωτιάδης), Σερταρίδης, Κουσίδης, Μαυρίδης(80′ Βαλμάς).
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)